Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules

-20%

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules

Při záchvatech migrény, bolesti hlavy, horečce.

  • 20 měkkých tobolek
  • rychlá úleva od bolesti
  • snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky
  • obsahuje ibuprofenum

V akci také Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg, 10 cps. za 49 Kč.

Bolest Lék k vnitřnímu užití
111 Kč 89 Kč

Nepřehlédněte!
Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a způsob užití konzultujte s lékárníkem nebo lékařem. Za uvedené podklady odpovídá výrobce. Cílem této akční nabídky není podpora zvýšeného užívání léků.

Zeptej se svého lékárníka

V případě dotazu neváhejte zaslat zprávu přímo do Vaší lékárny.

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

slevu získáte i z produktů, které jsou již v našich lékárnách v současné době ve slevě

sbírejte body, které Vám následně převedeme na finanční slevy