Dětské klimatické pobyty o.p.s

Naše firma každoročně finančně podporuje dětské klimatické pobyty určené pro děti, které trpí onemocněním dýchacích cest, alergií, astmatem, dermorespiračním syndromem a atopickými ekzémy.

  • Obecně prospěšná společnost Dětské klimatické pobyty se sídlem v Plzni v Mulačově nemocnici je sdružením skupiny lékařů, vedoucích pobytů, rehabilitačních pracovníků - s dlouholetými zkušenostmi s léčebnými pobyty respiračně nemocných dětí.
  • Základem společnosti je Lékařská rada, složená z lékařů z Plzně, Prahy, ale i severních a východních Čech a Moravy.
  • Společnost se již řadu let zabývá pořádáním léčebných pobytů pro děti s rodiči v rekreačních oblastech Slovenské republiky - Nízkých Tater a v Chorvatsku.
  • Pobyty ve Slovenské republice v Nízkých Tatrách probíhají v klidných rekreačních střediscích na úpatí lesa, na konci přístupových cest.
  • Jsou určeny pro děti od 4 let, (pobyty u moře od 3 let) věku, které trpí onemocněním dýchacích cest, alergií, astmatem, dermorespiračním syndromem a atopickými ekzémy. Podmínkou účasti je doporučení dítěte z odborné ordinace nebo od praktického dětského lékaře. Horní věková hranice se pohybuje kolem 15ti let, vyjímečně 18ti let věku.
  • Oproti jiným léčebně preventivním pobytům jsou zde s dětmi rodiče nebo prarodiče, což má jedinečný význam z hlediska ukázky zdatnosti nemocných dětí, výuky rehabilitace, pitných režimů a v utužení vztahů v rodině, na které v běžném životě není dostatek času.
  • Pobyty na Slovensku jsou pravidelně podporovány Výborem dobré vůle - Nadací Olgy Havlové.
detske pobyty cover2 detske pobyty 4 detske pobyty 2 detske pobyty 3
Zpět na přehled podpory

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

slevu získáte i z produktů, které jsou již v našich lékárnách v současné době ve slevě

sbírejte body, které Vám následně převedeme na finanční slevy