Aktivity

Asociace provozovatelů lékárenských sítí

Naše společnost je zakládajícím členem Asociace provozovatelů lékárenských sítí společně s dalšími provozovateli lékáren Dr.MAX a BENU.

Hlavní cíle APLS

  • Členové Asociace podnikají všechny nezbytné aktivity a usilují o vytvoření základních spravedlivých a rovných podmínek pro hospodářskou soutěž v oblasti lékárenství.
  • Podporují a chrání zájem svých členů, pokud jde o rozvoj lékárenství v ČR.
  • Vytváří odborné komise pro vyhledávání a řešení problémů týkajících se otázek lékárenství a pro spolupráci s dotčenými institucemi v ČR i zahraničí.
  • Připravují iniciativní návrhy k řešení otázek týkajících se provozování lékáren.
  • Účastní se na práci poradních orgánů ustavených státní a místní správou.
  • Organizují výměnu poznatků a informací mezi svými členy.
  • Připravují semináře a poradenství pro své členy, zajišťují mezinárodní výměnu zkušeností.
  • Hájí společný zájem svých členů při jednání s představiteli vlády, politických stran a hnutí, odbory, zájmovými skupinami, státní a místní správou (samosprávou), národními a mezinárodními institucemi.

Více informací na www.apleks.cz

Distribuce léčivých přípravků

V roce 2009 bylo společnosti DEVĚTSIL JST s.r.o. vydáno povolení k distribuci léčivých přípravků.

Toto povolení nám umožnilo nakupovat léčiva centrálně a zároveň lépe řídit skladové zásoby jednotlivých lékáren. Díky efektivním nákupům jsme schopni nabídnout trvale nízké doplatky a nízké ceny volně prodejných léčiv.

Povolení k distribuci léčivých přípravků je možné stáhnout na tomto odkazu.

Provozování lékáren

Naší hlavní činností je provozování lékáren. V současné době provozujeme více než 20 lékáren po jihozápadních Čechách.

V našich lékárnách je vždy na prvním místě osobní přístup k zákazníkovi, kterému náš tým farmaceutů a farmaceutických asistentů poskytuje tu nejkvalitnější lékárenskou péči. Navíc díky našemu obchodnímu oddělení a efektivním nákupům přinášíme našim zákazníkům jedny z nejnižších cen na trhu.

Provozování zdravotnických prodejen

Prostřednictvím naší divize PZT provozujeme 4 zdravotnické prodejny. Díky našemu širokému portfoliu zdravotnických prostředků od předních výrobních firem dokážeme pokrýt takřka všechny potřeby našich zákazníků. Náš odborný personál Vám ochotně pomůže s výběrem té nejvhodnější pomůcky či zaměří potřebné míry pro výrobu na zakázku.

Protože si uvědomujeme objemnost některých pomůcek a ztíženou dostupnost pro některé zákazníky, zajišťujeme také dopravu přímo k Vám domů.

Zásobování zdravotnických zařízení

Naše společnost provozuje 2 lékárny s odbornými pracovišti s povolením zásobovat na žádanky lůžková zdravotnická zařízení. Díky cenové výhodnosti a rychlosti vyřízení žádanky využívá našich služeb dlouhodobě mnoho lůžkových zařízení v jihozápadních Čechách.

Pro naše zákazníky navíc pravidelně optimalizujeme výběr a cenu léčiv, aby mohli ušetřené peníze investovat do svých dalších potřeb.

Naše další, moderně vybavené, odborné pracoviště pro přípravu léčivých přípravků vyrábí magistraliter přípravky pro většinu našich i partnerských lékáren, kterými jsou pravidelně zásobovány. Vzhledem ke komplexnosti služeb v našich lékárnách je magistraliter příprava pro nás jednou z priorit, které zákazníkovi poskytujeme.

Zásilkový výdej PZT

Naše společnost umožňuje realizovat od 1. 4. 2015 zásilkový výdej prostředků zdravotnické techniky předepsaných na poukaz podle § 50 Zákona č. 268/2014 Sb.

Více informací na devetsil@devetsil.cz.

Zásobování sociálních zařízení

Dlouhodobě se také zabýváme distribucí zdravotnického materiálu pro zařizení v sociální sféře. V našem portfoliu máme nejznámější značky na trhu k jejichž zásobování využiváme vlastní dodávková vozidla a v případě objemnějších objednávek využíváme logistická centra a dopravu smluvních partnerů. Nabízíme také zprostředkováni odborných seminářů pro zaměstnance v sociální sféře a zajištění dalších poradenských a zdravotních služeb.

Poskytování zdravotních služeb

Ve spolupráci s Distribuovanou klinikou a agenturami domácí péče poskytujeme komplexní zdravotní služby stomickým pacientům a pacientům s problémy hojení ran.

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

slevu získáte i z produktů, které jsou již v našich lékárnách v současné době ve slevě

sbírejte body, které Vám následně převedeme na finanční slevy