Klientská karta

Věrnostní program Devětsil je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí v lékárně ušetřit a zároveň o sebe lépe pečovat. Pokud je i toto Vaším cílem, naše klientská karta je určena právě Vám.

Věrnostní program Devětsil je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí v lékárně ušetřit a zároveň o sebe lépe pečovat. Pokud je i toto Vaším cílem, naše zákaznická karta je určena právě Vám.

Naše klientské karty jsou opatřeny unikátním čárovým kódem, který slouží k jednoznačné identifikaci zákazníka v rámci sítě našich lékáren Devětsil.

Proč vstoupit do našeho věrnostního programu?

  • V rámci našeho programu získáváte slevy z nákupu. Nasbírané klientské body Vám při dalším nákupu převedeme do finanční slevy.
  • Slevu získáváte i z produktů, které jsou již po slevě.
  • Nemůžete si vzpomenout na lék, který Vám v minulosti pomohl? V našem systému ho dohledáme!
  • Chcete mít skutečně tu nejlepší péči lékárníka? Při načtení Vaší Klientské karty lékárník vidí i v minulosti užívané léky a tím dokáže předejít možným lékovým interakcím.
  • Za každých 100 000 Vámi nasbíraných bodů, navíc darujeme částku 1 000 Kč vybraným Domovům pro seniory v rámci jihozápadního regionu.
  • Náš věrnostní program Vás k ničemu nezavazuje, členství je zcela bezplatné a svůj souhlas se členstvím můžete kdykoliv odvolat.

Jak sbírat body

  • Body Vám načítáme z veškerého volně prodejného sortimentu. 
  • Body se Vám načítají i z již námi snížených a akčních cen a to v kterékoliv naší lékárně!

Jak se zaregistrovat

Registrovat se může hned při prvním nákupu v naší lékárně. Našemu personálu se stačí jen zmínit, že chcete využívat náš věrnostní program a během krátké chvilky Vám klientskou kartu vystaví.

Ochrana osobních údajů

Chceme Vás ubezpečit, že naše společnost se v tomto případě řídí zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, proto s každým novým členem našeho programu sepíšeme Dohodu o poskytnutí osobních dat. Tato data jsou určena pouze pro účely věrnostního programu Devětsil. Tím Vám dáváme jistotu, že Vaše data zůstanou ochráněna.

Ochrana osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zpět na přehled benefitů

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

slevu získáte i z produktů, které jsou již v našich lékárnách v současné době ve slevě

sbírejte body, které Vám následně převedeme na finanční slevy