Klientská karta

Věrnostní program Devětsil je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí v lékárně ušetřit a zároveň o sebe lépe pečovat. Pokud je i toto Vaším cílem, naše klientská karta je určena právě Vám.

Věrnostní program Devětsil je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí v lékárně ušetřit a zároveň o sebe lépe pečovat. Pokud je i toto Vaším cílem, naše zákaznická karta je určena právě Vám.

Naše klientské karty jsou opatřeny unikátním čárovým kódem, který slouží k jednoznačné identifikaci zákazníka v rámci sítě našich lékáren Devětsil.

Proč vstoupit do našeho věrnostního programu?

  • V rámci našeho programu získáváte slevy z nákupu. Nasbírané klientské body Vám při dalším nákupu převedeme do finanční slevy.
  • Slevu získáváte i z produktů, které jsou již po slevě.
  • Nemůžete si vzpomenout na lék, který Vám v minulosti pomohl? V našem systému ho dohledáme!
  • Chcete mít skutečně tu nejlepší péči lékárníka? Při načtení Vaší Klientské karty lékárník vidí i v minulosti užívané léky a tím dokáže předejít možným lékovým interakcím.
  • Za každých 100 000 Vámi nasbíraných bodů, navíc darujeme částku 1 000 Kč vybraným Domovům pro seniory v rámci jihozápadního regionu.
  • Náš věrnostní program Vás k ničemu nezavazuje a členství je zcela bezplatné.

Jak sbírat body

  • Body Vám načítáme z veškerého volně prodejného sortimentu. 
  • Body se Vám načítají i z již námi snížených a akčních cen a to v kterékoliv naší lékárně!

Jak se zaregistrovat

Registrovat se může hned při prvním nákupu v naší lékárně. Našemu personálu se stačí jen zmínit, že chcete využívat náš věrnostní program a během krátké chvilky Vám klientskou kartu vystaví.

Ochrana osobních údajů

Chceme Vás ubezpečit, že naše společnost se v tomto případě řídí zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, proto s každým novým členem našeho programu sepíšeme Dohodu o poskytnutí osobních dat. Tato data jsou určena pouze pro účely věrnostního programu Devětsil. Tím Vám dáváme jistotu, že Vaše data zůstanou ochráněna.

Zpět na přehled benefitů

Klientská karta

Nechte si v naší lékárně vystavit klientskou kartu a čerpejte finanční bonusy, které pro Vás máme připravené...

 

slevu získáte i z produktů, které jsou již v našich lékárnách v současné době ve slevě

sbírejte body, které Vám následně převedeme na finanční slevy